Про незаконний МАФ на території медичного закладу

Втретє на сесії ЧМР озвучив депутатський запит стосовно незаконного МАФу, який зухвало встановили на території медичного закладу КНП "Другий Черкаський міський центр ПМСД", що по вул. Чорновола, 1.

Коротко нагадаю хронологію подій.

На початку травня, під час святкових пасхальних вихідних, по вул. Чорновола біля поліклініки №2 почали зводити тимчасову споруду. У той же день там побував міський голова Бондаренко А.В, який заявив, що ТС є незаконною.

16 травня я особисто виступив з трибуни міської ради з вимогою управлінню інспектування демонтувати незаконний кіоск. На той час він перебував у стадії будівництва. Мій запит підтримали депутати міської ради.

24 травня надійшов лист від пана директора муніципальної інспекції, що даний кіоск дійсно незаконний, власника попереджено, а управління передало матеріали на розгляд Робочої групи з впорядкування території м. Черкаси, лист для підготовки демонтажу.

Минуло майже три місяці з того часу, а цей незаконний кіоск досить успішно працює і продає там алкоголь, в тому числі горілку і коньяк. Хочу ще раз підкреслити, що даний кіоск незаконно встановили на земельній ділянці, яка закріплена медичною установою, за КНП "Другий Черкаський міський центр ПМСД". Тобто алкоголь продають на території медичного закладу, що суворо заборонено законом!

Вважаю, що це саботаж і повне затягування процесів демонтажу незаконних конструкцій по місту взагалі. На наступній сесії по цій ситуації будемо заслуховувати заступника міського голови Ігоря Волошина, на якому "зависла" ця ситуація. Справу будемо доводити до кінця!

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x