Про "море" в районі літака

Ще раз про калюжу біля літака.

З моменту забудови Південно-Західного району в 70-80х роках там ЗАВЖДИ було море.

Чому?

Бо дощову каналізацію "не доробили". Навпаки, той шматок, який був побудований у 1970-х, замість того, щоб відводити воду від літака, ЗБИРАВ туди воду від самого аеропорту! Цей шматок не був введений в експлуатацію, не поставлений на баланс і про нього ще три роки тому ніхто не знав. Навіть комунальники-аксакали.

Люди, які живуть в тому районі довго, знають, що так було завжди. Прикладаю фото 1983 року))

Дощова вода через трубу невеликого діаметру відводиться у фекальну каналізацію Водоканалу, транспортується за два десятки кілометрів на очисні Азоту і місто платить за її очистку хімічному підприємству. При невеликих дощах система працює, але кожна злива викликає колапс.

Восени 2012 року ми спільно з тодішніми керівниками департаментів містобудування і ЖКК Олександром Ільченком та Олександром Риджаничем віднайшли недобудовану мережу (дійсно, лише за допомогою металошукачаsmile emoticon).
Напрацювали рішення, яке б дозволило ефективно відводити всю воду за межі Черкас в сторону Сміли.

Тоді ж я дав доручення оформляти мережу у власність міста і ставити на баланс ЧЕЛУАШ. Проводити експертизу і замовляти проект реконструкції.

Роботи були заплановані на літо-осінь 2013 року.

Після моєї відставки відразу були звільнені і Риджанич, і Ільченко. Всі роботи були припинені. З Програми розвитку і бюджету все було вилучено.

Після виборів минулого року я доручив відновити всі роботи.
Вже зроблено експертизу.
Вже зроблена передача мережі на баланс ЧЕЛУАШ.
Вже зроблені необхідні зміни в бюджеті і програмі розвитку, передбачені кошти.

Єдине, чого бракує на цей час, – проекту. Протягом останнього місяця КОЖНОГО дня ранкова нарада із заступниками починається із мого запитання до Юрія Гончарова: "Де проект реконструкції каналізації в районі літака?"

І кожного дня та сама відповідь: "Є. Робиться. Отрешко сказав, що завтра буде…"

Сподіваюсь, що Юрій Андрійович після двох діб відкачувань води набрався злості і все ж таки доб"ється від свого підлеглого виконання доручень. І ми до зими завершимо роботи, які не завершили наші попередникиsmile emoticon40 років тому.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net