Про міський бюджет і сесію – 2

При обговорення проекту бюджету на бюджетній комісії представники чотирьох політичних сил – Партії вільних демократів, Громадянська позиція, Радикальна партія, Блок Петра Порошенка – виявили досить цікаві речі.

Як з’ясувалося, потреба в додатковій оплаті праці медичним працівникам черкаської галузі охорони здоров’я складає 61 млн. грн. Ми, як нормальні адекватні депутати, почали шукати додаткові кошти, щоб зуміти в 2019 році виплатити медикам додатково по 1200 грн в місяць до їхніх куцих зарплат.

Наші пропозиції. До тих, що вже написав Олександр Згіблов.

Зняти з дотації КП "Черкаситеплокомуненерго" 16, 1 млн. грн.

Що це за кошти? Це кошти міського бюджету на покриття утримання ІТП в 103 будинках. Ці кошти мали б сплачуватися комунальним підприємством. Як це, до речі, було протягом останніх 6 років. Тобто попередній керівник комунального підприємства Микола Кушнір знаходив можливості виплачувати кошти з підприємства, а нинішній керівник – Павло Карась – такої можливості не знайшов. Тому вирішив попросити грошей у громади Черкас. Виходить, що все місто (навіть та частина, яку обслуговує Черкаська ТЕЦ, і жителі приватних будинків) мають у вигляді своїх податків заплатити за "невміння і незнання" нинішнього директора "Теплокомуненерго"? А може, нам не потрібен такий керівник, який не може управляти?

Ці кошти спрямувати на збільшення заробітної плати 4 тисячам медиків м. Черкас. У місяць виходитиме додатково по 1000-1200 грн.

Аналіз бюджету від Бондаренка продовжується. Далі буде…

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net