Про маніпуляції мера і його більшості

Вчора відбулась сесія ЧМР!

Висновки по самій сесії наступні:

1. Мер та більшість поки що не готові виконувати свої обіцянки щодо виділення коштів на підтримку програми ОСББ;

2. Мер та деякі депутати, з якими я вчора дискутував на тему, де взяти гроші, говорять мені про те, що потрібно дороги ремонтувати, утеплювати дитячі садочки підтримувати КП "Черкасиводоканал", який начебто на межі банкрутства та ще багато чого робити, а ми тут прийшли зі своїми ОСББ.

На це я можу відповісти наступне: А чому Ви ще на початку року не передбачили увесь необхідний об'єм грошей на ОСББ який Ви обіцяли? Ми Вам про це говоримо вже 3 роки! Чому зараз Ви спекулюєте іншими (соціальними) об'єктами і ставите питання або ми робимо ось ці важливі роботи або ми даємо гроші на підтримку ОСББ. Ця маніпуляція свідчить про те, що Ви з самого початку не планували виділяти більше коштів на співфінансування багатоквартирних будинків, що Ви не розумієте на скільки це важливо для міста, що ОСББ для Вас не важливі! Адже, виділяючи кошти на програму співфінансування, жоден депутат не зможе покласти собі в карман відкат, який платять підрядники з будівництва доріг, утеплень садочків, мощення плитки та багато чого іншого. Жоден депутат не зможе сказати, що він особисто допоміг якомусь будинку зробити якісь роботи на халяву (як це було раніше).

Саме тому таке "марнування коштів" для мера та більшості депутатів ЧМР не прийнятне!

Саме про це я вчора і розповідав людям, які хочуть створювати ОСББ в ПЗР, розповідав їм про те, що зараз вони мають розраховувати виключно на себе та свої кошти (+державні програми). Що не потрібно обирати в депутати людей, які співпрацюють з ОСББ і підміняють банальною маніпуляцією! (рекомендую усім іншим головам ОСББ також проводити роз'яснювальну роботу серед своїх мешканців)

П.С. Пропоную міській владі розпочати справжній діалог з ОСББ (а не його імітацію) та вирішити питання зі співфінансуванням. Якщо хочете, ми поділимось з Вами досвідом як жити на "кревні" і правильно планувати бюджет, як не красти… тоді вистачить і на школи, і на дороги, і на ОСББ!

З наступного тижня плануємо приходити на виконкоми та депутатські комісії та конкретно розмовляти по кожному пункту витратної частини черкаського бюджету! Гроші мають бути знайдені!

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук