Про "Кубок Венето"

На вихідних у Черкасах проходив традиційний "Кубок Венето". Грали "Черкаські Мавпи-2", Хімік-2", "Кривбас", "СумДУ". Хоча наші хлопці і програли, але задача у них була інша. Награвали команду.

Наші суперники дуже підсилилися. Навіть взяли гравців з Суперліги. Тому головне завдання напередодні Чемпіонату – награти наших хлопців.

Порадували наші Романовський, Сергеєєв, Мельник. Росте покоління тих, хто вже скоро гратиме за основну команду. І це радує. Бо це наші вихованці. Сергеєв і Нагорний навіть виходять і виступають за основний склад.

Наша задача – це готувати молоде покоління з нашої школи "Черкаських Мавп". Завдяки Михайлу Бродському, тренерам, вболівальникам вдається робити чимало. Баскетболом нині охоплено понад 500 дітей., грає 11 команд в різних Чемпіонатах.

21 вересня відбувся обласний турнір з баскетболу серед юнаків 2007 р.н. присвячений дню м.Умань. Участь взяло всього 3 команди: з Черкас, Умані і Звенигородки. Вихованці Володимира Мирошника перемогли. Посіли перше місце. Скоро відкриватимемо чудовий зал у Звенигородці.

Баскетбол в Черкасах і області розвивається.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук