Про інформаційне сміття в мережі

Фейсбуком, мов сміття, яке гонить осінній вітер, гуляє всіляка чорнуха − про політиків, військовий стан і т.п. На інформаційну війну Мордор кинув чималі сили. А перед цим поширення пліток мережею добре вивчили начебто безневинними фейками про собачок, яких збираються приспати, про хлопчика, який заблудився три роки тому, про обмеження по зарплатних картках і т.п.

Як показують такі пробні вкиди, дуже багато людей роблять репост, керуючись лише емоціями. Тобто фейк покотиться, досить лише його запустити.

Шановні друзі, не набридло бути інструментами у цій шахрайській грі? Щоб цього уникнути, у більшості випадків досить трішки подумати перед тим, як натиснути "поділитися". Якщо інформація кричить криком і б'є на голі емоції, це вже повинно викликати підозру. Звертайте увагу на дати, наведені телефони й інші подібні обставини (подія, до якої привертають увагу, відбулася насправді пару років тому, телефонні коди не тієї країни чи міста, про які йде мова і т.п.). Дивіться від кого йде повідомлення. Часто досить почитати оригінал новини чи коментарі під нею, щоб зрозуміти, що й до чого.

Не допомагайте ворогу сіяти сумніви й невпевненість!

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x