Про Громадський бюджет і розвиток баскетболу

Вчора на багатофункціональному спортивному майданчику в дев'ятій гімназії завершили монтаж баскетбольних оцинкованих конструкцій, які виготовило сусіднє підприємство "Група Венето", під моїм контролем та особистим контролем мого колеги директора підприємства і за сумісництвом депутатом Черкаської міської ради Олександр Згіблова. Дане баскетбольне обладнання повністю відповідає всім стандартам ФБУ − Федерація баскетболу України і є безпечним для використання дітьми. Попередньо на майданчику встановили захисну оцинковану огорожу по його периметру та постелили покриття, високоякісну наливну гуму.

Даний спортивний майданчик розрахований на декілька ігрових видів спорту: баскетбол, волейбол, міні-футбол та гандбол. Його було зведено в рамках програми Громадський бюджет в місті Черкаси. Два роки тому громада Черкас проголосувала за цей проект. Владі знадобилося два роки, щоб знайти кошти і збудувати цей об’єкт.

У перемогу та реалізацію цього проекту внесла свою лепту і наша команда – команда "Вільних демократів". Ми тоді підтримали юних спортсменів своїми голосами. Коли почали проектувати майданчик, то ми звернулися із проханням окрім футбольного обладнання встановити і баскетбольні щити. Адже в Гімназії № 9 займається дві дитячі команди БК "Черкаські Мавпи" 2006 і 2011 років народження. Понад 60 дітей з нашого мікрорайону КСН "Припортовий" відвідують заняття. Влітку, коли займатися в залі дуже важко, баскетбольний майданчик на вулиці – саме те, що потрібно для юних спортсменів. Тож перше тренування на вулиці вже не за горами.

Окрема подяка батькам, вчителям, всім працівникам та директору Гімназії №9 Ірина Топчій за підтримку цього важливого проекту для громади Черкас!

Також силами нашої команди і за сприяння фракції Партії Вільних Демократів у міській раді вдалося відремонтувати роздягальні з туалетами та душовими кімнатами в Гімназії № 9, а також встановити нові баскетбольні щити в спортивній залі. Тепер учням Гімназії №9 можна повноцінно проводити заняття з фізичної культури та займатися різними видами спорту!

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині за державною програмою зводять футбольні майданчики.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут