Про цинізм від депутатів-чиновників і їхніх однопартійців

Під час сесії став свідком цинізму та зневаги до проблем суспільства від своїх колег депутатів, частина яких є чиновниками міськвиконкому, у яких там також працюють: родичі, куми, однопартійці і т.д. Вони тримаються за свої захмарні премії, які отримують з наших податків, мотивуючи тим, що "в цей скрутний час вони в посиленому режимі перекладають паперу з одного місця на інше, і виписують більшу кількість справок".

Їм плювати на лікарів, які отримують заробітні плати в 3-10 разів менші ніж у чиновників, і які перші зараз приймуть на себе удар від нової страшної епідемії.

Їм начхати на представників малого та середнього підприємництва, які вимушені зараз закривати свій бізнес, в умовах карантину і нових змін у законодавстві. Через місяць або два, не буде з чого брати свої премії, бо не буде кому плати податки до бюджету міста.

Вони вирішили зберегти свої захмарні премії, сума яких сягає 25 млн.грн. і зекономити на медицині. Совісті геть не має у моїх "колег" депутатів, які так проголосували. Час розставить все по місцях.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут