Про чергову спробу узаконення канівського бюджету

Представники цих політичних сил хочуть узаконити 210 млн. грн. бюджетних коштів, які вони наголосували на сесії в Каневі. Саме тоді 21 депутат з мером Бондаренком (якому за канівську сесію вручили підозру) свідомо "надули" бюджет на 210 млн. грн. і поділили ці кошти. У бюджеті доходів (переважно з продажу землі колишнього військового полігону) немає. Тому ці кошти віртуальні. Тобто вони свідомо пішли:

– на купівлю тролейбусів на 500 тис. грн більше, ніж ринкова ціна,

– мільйони гривень на ремонти в будинках, заміну там вікон (4,5 тис. за одне невеличке вікно);

– десятки мільйонів на ремонти вулиць десь в промисловій зоні Черкас;

– сотні тисяч на "хотелки" деяких депутатів;

– 27 млн. грн. на лізингові СХЕМИ по придбанню техніки, коли переплата йде на 41 млн. грн.

На минулій сесії міська рада дала доручення департаменту фінансової політики за результатами 9 місяців секвеструвати (зрівняти доходи і видатки) бюджет.

Сьогодні відбувся виконком, де мали скоротити ці віртуальні 210 млн. грн. Але представники "Свободи" (Діана Тяско, Ярослав Нищик, Ігор Коломоєць, Юрій Ботнар, Олександр Поліщук), "Самопомічі" (Людмила Бордунос), "Нацкорпусу" (Ігор Зайчук) і "Батьківщини" (Ігор Волошин) зубами схопилися в свої мільйони і ведуть себе, наче царьки. Вони своїм рішенням узаконили ще раз ці 210 млн. грн. Розписали на ті ж самі видатки і виходять із цим проектом рішення на міську раду. Влада показала справжнє обличчя: дерибан привише всего!

Тому ОСББ варто забути про свої ремонти, мамам про свої гроші,сиротам про квартири. Ви їм не потрібні. Їм потрібні 210 млн. грн!

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут