Про безкарність, яка породжує злочинність

Я поважаю закон і дотримуюсь його.

Я хочу жити в правовій державі.

Я хочу жити серед освічених людей здатних до комунікації.

Прагну цивілізованості.

І мені надзвичайно не подобається, коли мені обмежують свободу та волю. Особливо люди з навиками комунікації рівня первісного суспільства.

Сьогодні покликали на термінову сесію – заклади охорони здоров"я без фінансування. Питання справді термінові, сесія скликана з порушенням регламенту, – закриваю на це очі. Трохи комунікації, одне питання знімається з порядку денного, всі інші голосуються одностайно. Чудова сесія, так має бути в ідеалі.

Слухаємо гімн, починаємо розходитись, і що – нас не випускають. Прошу можливості вийти, а мені кажуть: "Стояти, слухай хазяїна". Кухарчук йде до мікрофону і штовхає тираду за бюджет. Не маю жодного бажання слухати людину, яка систематично порушує закон і мої права, надані мені Конституцією моєї країни.

Поки я прошу міського голову та секретаря забезпечити нормальну сесійну діяльність, ззаду починається штовханина, інші депутати намагаються вийти.

Панове, це вже набридло! То люди в масках приходять на сесію і кажуть, що кому голосувати, то оці блокування, щоб "хазяїна слухали".

Ці люди грають на антивладних настроях суспільства, які у нас в крові ще з радянського союзу. Якщо вам раптом подобаються такі дії – поставте себе на місце людей у залі, коли вас штовхають, обмежують волю і свободу – одразу зрозумієте.

Було б чудово, якби правоохоронні органи дали якісь вказівки, як діяти в таких ситуаціях. Поки що Кухарчук іронічно порадив мені звернутись до поліції з заявою.

Панове правоохоронці, безкарність – породжує злочинність. Досі жодної реакції по діях людей у чорних масках при прийнятті минулорічного бюджету. Якщо ви не будете карати по закону – не буде тут країни.

Панове виборці, не голосуйте за анархістів. Сьогодні вони тут, завтра у вас вдома. Закон, як основа цивілізованості, для них не значить нічого взагалі.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net