Про баскетбольне майбутнє Черкас

Пройшли емоції, останній літак з легіонером "Черкаських Мавп" відлетів з України. Тепер можна трохи поміркувати про дитячий баскетбол у Черкасах, чемпіонство "Мавп" і розвиток спорту в Черкасах в цілому.

У першу чергу хочу подякувати Михайлу Бродському та Сергію Одаричу, які свого часу дали можливість мені і моїй сім’ї стати членами великої родини "Черкаських Мавп". Тут я знайшла багато друзів і однодумців: Володимира Гриценка, Олександра Нагорного, Галину Єрьоменко, Емілію Швець, Тетяну Нагорну та багато інших.

По-друге, баскетбольний рух у Черкасах зародився завдяки безкорисному меценатству Михайла Бродського і невпинній енергії, організаційним здібностям Сергія Одарича. Я пам’ятаю, з чого все починалося, як створювалася перша дитяча команда, як ми всі раділи першим перемогам. З року в рік збільшувалася наша баскетбольна родина, наша команда професійно зростала, розширювалася мережа дитячих баскетбольних команд.

Нині "Черкаські Мавпи" – це інтегрована структура, створена на базі піраміди, де зверху професійна команда, на яку рівняються юні спортсмени, а внизу 12 маленьких, але амбітних дитячих команд. Зараз у Черкасах 500 дітей займаються баскетболом. Півтисячі дітей, яких відірвали від "впливу вулиці", дали їм надію на розвиток.

Ще раз хочу подякувати фанам команди, дітям з особливими потребами, усім причетним до баскетбольного руху в Черкасах. Перемога буде за нами!

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net