Перекриття черкаського мосту паралізує рух великогабаритного транспорту

Як депутат міськради цікавився, яким чином можна буде перегнати комбайн з лівого берега на правий і навпаки. Отримати таку інформацію не зміг… При тому, що в облдержадміністрації мають займатися такими питаннями, адже в нас аграрна область. Від ОДА мене переслали в Службу автодоріг області, а там заявили, що це не зона їхньої відповідальності, бо вони відповідають за дороги а не за дамби. І порадили звернутись в "Укргідроенерго"… І це при тому, що крім комбайнів, може виникнути питання з іншим негабаритним транспортом.

Що робити тим же зерновозам? Питання стосується саме дозволеного великогабаритного та великовагового вантажу. Адже, якщо їхати через Канів чи Світловодськ через дамби ГЕС, можуть виникнути проблеми із габаритами та вагою. На диво, в Службі автомобільних доріг – органі, що за наші гроші забезпечує, чи має забезпечувати безпеку руху ніхто не знає вагових та габаритних обмежень дамб і при перекритті руху головної транспортної артерії області не розроблено нормальних і зрозумілих об’їздів для різного виду транспорту.

Міст потрібно ремонтувати. При ремонті будуть незручності. І це нормально. Але чомусь наша область ремонтує міст, оправдовуючись геніальною фразою керівництва черкаського автодору: раніше ж перекривали і всі викручувались… і зараз викрутяться… Я не хочу викручуватись! Я хочу чітко розуміти процеси в інфраструктурі області.

P.S.: На сьогодні в області розгорнулась справжня гонитва за перепустками через дамбу для себе, брата, свата, і коханки. Найближчі кілька місяців саме цей папірець буде відрізняти сильних світу цього від решти…

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук