Опалення в закладах освіти

Щодня об’їжджаю кілька навчальних закладів для розуміння реальної ситуації в сфері надання освітніх послуг містянам. Цього разу особливу увагу звертаю на температурний режим, зокрема в дошкіллі.

На вулиці стало дійсно прохолодно, проте найнижчі температурні показники, які я нині побачив на фото, 19 градусів. Очевидно, що в різних закладах вони різні, проте нами вже розпочата робота над початком опалювального сезону.

Актив готовності на сьогодні не мають 3 заклади дошкільної освіти через причину відсутності терморегуляторів, ми цю проблему до кінця цього місяця намагаємось вирішити, адже відсутність таких регуляторів пов’язана виключно із відсутності бюджетних асигнувань. Шукаємо, знайдемо, встановимо, розпочнемо.

Щодо цілісного початку опалювального сезону – ситуація складна, адже за "новими правилами" ми маємо авансувати свої платіжки за тепло. Для цього маємо збалансувати бюджетні призначення – наблизити призначення по теплу і віддалити інші призначення. З цим складніше, адже по загальному фонду віддалити можемо тільки зарплати, а це захищені статті, тож шукаємо варіанти серед бюджету розвитку – а це невиплачені кошти за виконанні роботи і очевидно сповільнення виконання більшості робіт. Проте, переконаний, вийдемо і з цієї ситуації.

Тож, плануємо з наступного тижня розпочати опалювальний сезон в освітніх заклад міста.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x