Не думайте навіть намагатися спекулювати на крові

У Харківській області стрілянина, вбивства і заручники. Мене питають, як я на тлі цього тепер ставлюся до "вільного обігу зброї" (ТМ).

Ніяк. На тлі цього – ніяк.

Поясню.

Як людині мені шкода до сліз випадкових жертв. Але людей, яких вбивають з НЕзаконних стволів, мені шкода не менше. А їх в десятки разів більше!

Як "колишньому" прокурору мені шкода тих, кого вбивають менш розкрученими у ЗМІ способами – забивають руками,ногами і палицями, ріжуть і душать. А цих нещасних в сотні разів більше. І вони не можуть себе захистити. Адже найкращі поліцейські їдуть хвилини – якраз достатньо, щоб невідворотно померти. А в Україні Їдуть… достатньо, щоб охолонути.

Як водієві мені шкода тисяч і тисяч загиблих у ДТП через убиті дороги без розмітки, освітлення, через автоінспекцію як символ хабарництва, а не допомоги на дорогах.

Тож як прихильник урегулювання обігу зброї (від носіння до відповідальності за п'яні витівки і усунення корупції при видачі дозволів) я скажу: не думайте навіть намагатися спекулювати на крові. Не шукайте привід "закрутити гайки" – до вас намагалися…

Краще давайте наведемо лад в судовій системі, ок?

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут