На День міста 30 років тому Кобзон заспівав пісню, присвячену Черкасам

"Пісня над містом": з репортажу у "Черкаській правді" від 21 вересня 1986 року про святкування 700-ліття Черкас

"Тисячі черкасців стали глядачами й учасниками художньо-спортивного свята "У братньому колі народів". На стадіон в’їжджають мотоциклісти з прапорами союзних республік, з лозунгами і транспарантами. І знайомий голос лунає над трибунами – пісню композитора Олександра Морозова, присвячену Черкасам, виконує народний артист РРФСР Йосип Кобзон.

Ось з віддалених воріт на бігову доріжку стадіону в’їжджає колона тематично оформлених автомобілів. Ніби живі кадри з історії рідного краю, проходять перед очима глядачів символічні картини, відтворені артистами обласного музично-драматичного театру: ратаї з плугом, які віддавна засівали черкаські поля добрим зерном, і бойова дружина, що стояла на захисті їхньої мирної праці. Славні козаки і повстанці проти панського гніту часів Коліївщини, великий Кобзар і митці російського народу, Чайковський і Пушкін, імена яких свято береже черкаська земля.

А увагу глядачів уже прикувала фігура тендітної співачки у білому вбранні. Своє музичне вітання черкасцям дарує народна артистка УРСР Софія Ротару, яка виступає в супроводі відомого вокально-інструментального ансамблю "Червона рута"…"

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук