Легіон "збиткових" в очікуванні поповнення

Виконавчий комітет більшістю голосів не погодив рішення, яким встановлюється нова собівартість медичних послуг в закладах охорони здоров’я міста. Ключове слово – "собівартість". Є послуги, які визначені урядовими документами платними і за які береться оплата, що дорівнює потраченим виробничим ресурсам.

Що це? Оздоровчі масажі (не плутати з лікувальними, наприклад, при реабілітації), косметичні маніпуляції та операції, огляди для виїзду за кордон на вимогу країни, куди їде людина, діагностика та лікування без направлення сімейного лікаря, огляди на носіння зброї та право водіння авто, затверджені тарифи для роботодавців, працівники яких працюють в певних умовах (шкідливих для здоров’я).

Останні повинні бути задоволені – тарифи не зростуть. Однак зовсім невірний акцент зробили засоби масової інформації, наголошуючи, що тарифи не затверджені. Та ні! Діють тарифи, затверджені виконкомом від 06.06.2017 року ,від 30.10.2018 та 06.06 2017 року. Просто вони є на сьогодні збиткові для закладів. Лише недавно, ставши комунальними некомерційними підприємствами, вони можуть з гордо піднятою головою поповнити ряди КП "Водоканал", "Черкаситеплокомуненерго", "Електротрансу", які виплакали всі сльози стосовно Національного регулятора, які не встановив справедливі тарифи.

Ось така історія…Ні, це передісторія про те, як буде поповнювати внесками в статутний капітал з міського бюджету отримані збитки…

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x