Лабораторія та комунікація… що спільного?

Як і пообіцяв, продовжую розмову про лабораторії на первинці. Вина департаменту, напевне, в тому, що ми погано комунікуємо. Напевне, це вина і всього виконкому. В чому річ? А втому, що зміни в реформуванні лабораторних медичних послуг йдуть, але ми не розповідаємо про це.

Із 1 березня реорганізована лабораторна служба "Міської консультативно-діагностичної поліклініки".

Тепер є дві лабораторії на базі Філії №1 та Філії №4 та пунктами забору в усіх філіях. Це пов’язано із активним впровадженням блоку "Лабораторія" в електронній карті пацієнта. Направлення подається за підписом лікаря. Воно чітко розподіляється за видами досліджень. Запис пацієнта на день дослідження проводиться за допомогою електронної системи. Кінцевий результат – повернення через інтернет даних лабораторного дослідження у електронну карту пацієнта. Логістику доставки матеріалу забезпечує "Консультативно-діагностична поліклініка".

Чому з 1 березня?

Тому що необхідно було закупити пробірки вакуумні з активаторами згортання,пробірки з КЗ "ЕДТА", вакуумні пробірки із фторидом натрію,вакуумні пробірки із цитратом натрію, сухі контейнери для сечі,пластикові контейнери для мокротиння та калу. Все це за кошти бюджету Бюджет прийнятий 24 січня.

Чому не задіяні лабораторії педіатричних амбулаторій?

Це структурні підрозділи міської дитячої лікарні. Я змушений чесно визнати – самий найбільший спротив змінам саме там. Багато чого саботується, тормозиться. Це прекрасно видно на реорганізації шкільного і дошкільного відділень в одне. Ніхто не буде звільнений, всі залишаться працювати. Але адміністрація робить максимум ,щоби нічого не відбувалось. Це, напевне, моя кадрова помилка, коли рекомендував міському голові продовжити контракт із керівником. Я думаю, що інцидент в лабораторії на Благовісній підштовхне наш вплив і бажання до змін.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x