Капітуляція посеред нас

Украй неприємно дивитись на те, як перші особи нашої області вибачаються, йдуть на поводу і спілкуються телефоном (так, принаймні, заявив один із учасників сьогоднішнього дійства під стінами Черкаської облдержадміністрації) з вуличними хуліганами і політичними провокаторами.

Чомусь у місцевому політичному істеблішменті ніяк не згасне надія на те, що заграючи із невеличкою юрбою "вічних безробітних" або "тимчасово влаштованих" на "теплі" посади у Черкаській мерії, можна забезпечити спокій і безпеку громадян, а також гарантувати себе від подальших провокацій з боку цих "політично активних громадян".

Уже викликає не подив, а лише співчуття фактична безпорадність правоохоронців, які "інтелігентно" долоньками намагаються вгамувати розбурханих і упевнених у своїх силах через безкарність "активістів".

Ви й досі гадаєте, що ці "активісти" є патріотами?

Для них будь-яка подія є приводом для власного самопіару, штовханини на відеокамеру, способом нагадати про своє існування. А за цим криються обриси цілком конкретних претензій на владу і поліпшення свого матеріального добробуту.

Спостерігаючи ці епізоди, можна констатувати одне: законність і правопорядок у нашій державі уже викинули білий прапор в капітулювали перед хаосом і вуличною стихією.

Залишились лише деякі формальності.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук