Громадський бюджет і право на голос

Хотів до роздумів запропонувати невеличке есе в стилі панельної дискусії. Чому панельної? Бо на панелі фейсбуку йдуть не дитячі війни потенційних "лузерів" із мовчазними, але впевненими в собі "вінерами". Чомусь раптом появилась тема преференцій для когось і дискримінації когось. Якщо це такий новий виток розвитку суспільства по спіралі, то згадується Російська імперія із її виборчими цензами: майновий ценз для тих, кого можуть вибрати, ценз осілості для тих, хто обирає і т.п. А тепер по суті. І так, лідирує міська дитяча лікарня на придбання наркозно-дихальної апаратури. Тому одразу відповідаю на ті запитання, які вже озвучені прибічниками преференцій для когось (а може і для себе).

Дитяча лікарня в бюджетному запиті на 2018 рік подавала наркозно-дихальний апарат (навіть два – типу Practice і типу ЮВЕНТ-А). Департамент охорони здоров’я передав ці пропозиції в головний фінансовий орган міста, який виносить бюджет на сесію. До речі, пропозицій по обладнанню для дитячої лікарні було майже на 7 млн. Це до питання ,що пропозиції пропадають в нетрях департаментів. До речі, ці пропозиції були повторені у пропозиціях Партії вільних демократів(лист від 13.12.2017), депутата Згіблова – лист від 29.12.2017 та пропозиції депутата Коломійця-лист від 29.12.2017 р. В результаті голосування за бюджет дитяча лікарня залишилась із "зеро".

Образливо? Якщо тобі байдуже, якою апаратурою рятують і виходжують дітей, то хай йому й грець. А коли небайдужі люди, не байдужі до життя чужих дітей, втретє , вчетверте, вдесяте використовують шанс отримати таке обладнання, то за що їм ставити клеймо "фальсифікаторів" чи "маніпуляторів". Лікарня на 150 ліжок і весь потенційний ресурс – це 150 мам і тат ,які там зараз є? Дивно все це чути. Дивно це читати. І що найдивніше, дивно спостерігати за спробами зробити із "лузерів" щасливих "вінерів".

PS. Вчора "Шахтар" вщент програв "Манчестер Сіті". Але позиція всієї Англії щодо пенальті, якого не було, однозначна: нам перемоги від таких суддів не потрібні, нам соромно за такі речі. Ну, ось десь так, моя думка в фейсбучну панельну дискусію…

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x