Гордий, що Надія Кукса отримала Премію Михайла Сікорського

Гордість Чигиринщини – її люди. Сьогодні хочеться сказати кілька слів про надзвичайно професійну і патріотичну особистість, відомого історика і краєзнавця, фахового музейника, яким по праву гордиться Національний Історико-культурний Заповідник Чигирин Надія Кукса.

Сьогодні в Університеті Григорія Сковороди у Переяславі відбулась урочиста церемонія вручення головою Національної спілки краєзнавців України Олександром Реєнтом цьогорічної Премії імені Героя України Михайла Сікорського. Горджусь сьогодні тим, що відома краєзнавиця і палка патріотка нашої держави, учителька історії шкільних мої років, завідувачка відділу “Суботівський історичний музей” НІКЗ “Чигирин” Надія Василівна Кукса отримала цьогоріч цю престижну всеукраїнську нагороду.

Саме завдяки Надії Куксі ми на сьогодні маємо першу писемну історію пам’ятки національного значення Церкви Святого Пророка Іллі в Суботові (Іллінської церкви) і маємо фахово і грунтовно написану в публікаціях історію дерев’яної Михайлівської церкви в Суботові, яка нині в певних цілях і з “певною метою” стала об’єктом уваги. Але про це згодом і детально.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net