Гімнастична зала має працювати

Діти, які займаються спортивною гімнастикою, творять спортивну історію Черкас, готуються до змагань, мають продовжити займатися в залі колишнього кінотеатру "Мир". А чиновники, які допустили таку ситуацію, коли діти займаються у будівлі, яка не здана в експлуатацію, повинні бути покарані.

Як лідер фракції Партії вільних демократів у міській раді, яка опікується спортом у Черкасах, засуджую бездарність чиновників, проектантів, технагляду і тих,хто ставив свої підписи під документами.

У Святому писанні сказано: не вкради. Особливо гріх красти у дітей і хворих. Сьогодні влада Черкас вкрала у дітей можливість нормально займатися в спортивному залі гімнастики. Вчора, якщо пам’ятаєте, вони позбавили можливості сотень дітей займатися спортом в спортивній залі ЗОШ № 34, знявши фінансування з ремонту. А місяць тому ці ж чиновники поставили хрест на будівництві спортивної арени в Південно-Західному районі.

Два роки відбудовували зал на "Мирі". Було інвестовано понад 14 млн. грн. Допомагав народний депутат Олег Петренко. Саме він вибив левову частку грошей з державного бюджету. Мені соромно, що влада, департаменти, чиновники не можуть завершити бодай один проект. Все у нас через… одне місце.

Сподіваюсь, у чиновників вистачить здорового глузду не закривати гімнастичний зал, а виконати всі вимоги комісії ДАБК і здати об’єкт в експлуатацію. Якщо потрібно буде прокопати нову траншею для кабелю, цим має займатися не підрядник, а чиновники, які допустили цю ситуацію. Взагалі винні мають бути покарані, але після того, як ситуація з гімнастичною залою налагодиться…

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x