ГЕРОЇВ зустрічають і возять не так

Під сигнали автомайданівців на Соборну площу Черкас у п’ятницю ввечері під’їжджає обдертий "дореволюційний" автобус, який би вже давно мав лежати на смітнику, але чомусь їздить…

Вікон у ньому немає – натягнута плівка замість них. І ніхто б не здогадався, що це за сором. Але це так привезли в обласний центр бійців колишнього батальйону територіальної оборони "Черкаси". На довгоочікувану ротацію.

Вранці мені телефонував один із воїнів розказати, в яких жахливих умовах вони кинуті в Запорізькій області. "Та мені на передовій краще було", – каже воїн із позивним Розетка. І тут їх привозять в автобусі такому, як і ті умови.

Так, їх зустрічав обласний військовий комісар Курбет, там був заступник губернатора Коваль. Не знаю, чи їм соромно було за той автобус. Але в більшості людей саме через це текли сльози. Мені пощастило знати про приїзд хлопців. Як прес-секретар черкаської самооборони я поширила цю інформацію для журналістів, які натомість повідомили про це містянам.

Я не знаю, чи зустрів би хтось хлопців хоч як-небудь, аби не ця інформація самооборонівців. Люди вигукували "герої!!!", а при цьому навертався комок до горла… ГЕРОЇВ зустрічають і возять не так!!!

Так, завтра привезуть ще сотню бійців цього батальйону. Привезуть на гарному автобусі, який надав ПАТ "Азот", відгукнувшись на прохання самооборонівців.

Сподіваюсь, що їх зустрічатимуть із почестями, як вони на те заслуговують. Однак цілий день мене мучить питання: навіщо нам узагалі влада, якщо ми так добре самоорганізовуємось??? Для хлопців, які 137 діб захищали нашу Батьківщину в зоні АТО, У ВЛАДИ не знайшлося автобуса та пального, аби привезти їх додому на ротацію…

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут