Додерегулювалися!

Усій країні немає чим зайнятися, аніж стояти в кілометрових чергах, щоб здати чергові папірці державним реєстраторам. Черги в Черкаському ЦНАП – кількасот людей. Люди отримували талончики в черзі під номером 280 і більше. Сотні тисяч людино-годин в чергах. Такий жах востаннє в Черкасах був десь у 2011, коли до реєстраторів записувались в зошити, за кілька днів.

Чому? Тому що наші державні креатори вирішили, що держреєстратору мало інформації з реєстру – хто засновник юрособи. Ця людина повинна заповнити і подати про себе ще одну картку! Картку, форму якої надіслали реєстраторам лише на початку травня!

Громадські організації дізналися про це взагалі днями.

У партнерів у групі компаній керівники у тривалих відрядженнях за кордоном. Вони не можуть фізично приїхати в Україну, щоб відстояти кілометрову чергу. Вони домовляються з зарубіжними партнерами про нові проекти. Там на це нашим новим дерегуляторам начхати. Вони лякають штрафами. Втім, не спромоглися навіть коректно виписати закон, адже відповідальність настає за порушення одного закону – "Про державну реєстрацію", а піврічний строк подачі відомостей зазначений у іншому.

Арсеній Яценюк, так победим?

P.S. Мені здається, якщо Держфінмоніторинг спробує почати масові репресії, це безумовно, додасть популярності правлячим партіям і яскраво проілюструє прогресивність наших реформ.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут