Діти не повинні мерзнути

На запрошення батьків і тренерів відвідав КДЮСШ № 1, що по вулиці Смілянській, в районі Залізничного вокзалу. Перед тим був в футбольній школі "Дніпро-80", що на ФОКе.

У першу чергу хотів би подякувати за запрошення. Ознайомлення із спортивною інфраструктурою міста – річ досить корисна. Кожного разу дізнаюсь щось нове, хороше. З кожним разом переконуюсь, що зараз треба вкладати мільйони у спорт, щоб потім не вкладати мільярди в медицину.

По-друге, ознайомився із проблемою закладу. Школа розташована на першому поверсі триповерхового житлового будинку. Взимку холодно в приміщенні. Коли прийшли ледь було 12 градусів. І проблема тут не в керівництві, а в системі опалення. Виявляється на будинок встановили лічильник. Ймовірно, мешканці прикручують, тому в самій школі холодно.

Що треба зробити? Відремонтувати систему опалення і розпочати утеплення стін. У Програму соціально-економічного розвитку на цей рік відповідні зміни будуть подані. Як зі сторони керівництва КДЮСШ, так і від фракції Партії вільних демократів.

Сподіваюсь, що депутати підтримають.

P.S. Розповів тренерам і працівникам спортивної школи про рішення міської ради щодо збільшення окладів тренерам. Попросив проконтролювати і сказати, яка ж зарплата буде у лютому.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут