Чим ми гірші за Львів?

Інвестиції у місто, або чому ми не Львів?

У Черкасах збереглась одна історична, маловідома конструкція, вік якої налічує вже понад 100 років. Мова іде про Гіперболоїдну вежу або – як її ще називають – Вежа Шухова, на честь інженера, який її спроектував.

На фоні невеликого архітектурного розмаїття ця вежа для Черкас є унікальною пам'яткою, враховуючи, що аналогічних конструкцій Шухова у світі залишилось лише 20.

Як наше місто використовує одну з туристичних пам'яток?

Ніяк. Про неї часто не знають навіть місцеві жителі, вже не раз мені доводилось розповідати або показувати друзям-черкащанам цю вежу, і вони дійсно про неї або вперше чули, або вперше її бачили.

У минулому році з міського бюджету на її реконструкцію було спрямовано 300 тис. грн. Мені дуже цікаво, на що пішли кошти, бо коли востаннє я був біля вежі, то бачив, що її почали фарбувати у жовто-блакитний колір… Я, звісно, підтримую патріотичні настрої влади, але ж все має бути в розумних мірах.

Проте найбільше мені стало цікаво інше, а як би використали таку вежу львів'яни?

А я вам скажу!

Біля неї була б гарна кав'ярня, а на самій вежі зробили б платний оглядовий майданчик. Місто, при цьому, отримало б відомий туристичний об'єкт і кошти від підприємця-орендаря.

А чим гірші ми?

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут