Чиї вуха стирчать?

Як член бюджетної комісії був присутній сьогодні на засіданні останньої. Що здивувало від самого початку – присутність депутатів-чиновників. Вони замість того, щоб виконувати свої прямі обов’язки, за які вони отримують щомісяця зовсім немалу зарплатню, яка багатьом лише сниться, чомусь були присутні в залі засідань. При тому, що їхньої присутності там зовсім не вимагалося. Та коли почали розглядати питання – все стало на свої місця.

Виявляється, працевлаштовані на теплі чиновницькі місця депутати ще й встигають лобіювати свої питаннячка в бюджеті міста! Декілька раз у ході засідання я й мої колеги по депутатському корпусу від опозиції пропонували здійснити перерозподіл коштів.Станіслав Лукирич навіть погрожував закрити залу засідань, допоки комісія не розгляне виділення коштів на соціально важливі об’єкти.

Дитячі садочки можуть залишитися без гарячого водопостачання, ремонт спортивної зали в 34-й школі так і не закінчений, в школі №5 діти вже декілька років займаються фізичною культурою в коридорі, будинки по Смілянській, 115 і 117 будуть мерзнути вже цієї зими без тепла… Але їм начхати на людські проблеми, адже плиточка – то "наше всьо".

Як кажуть в анекдоті: хай буде ще на помідори… Вкотре переконуюся, що більшість депутатів, коли доводиться обирати між людьми та грошима, вони обирають гроші… І роблять це без зайвих докорів совісті…

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук