Черкаси – рай для забудовників (ФОТО)

Хроніки виконкому 3.0. Січень

Як казав "кровосися" – не треба скігліти. Мабуть, був правий. Ось і у нас в місті, попри певні нелади в економіці, забудовникам горить зелене світло. Будувати можна де хочеш і що хочеш. Зняті всі бюрократичні проволочки, дозвільні процедури, а головне – містобудівні умови, виявляється, зовсім не потрібні.

Коротка довідка. В теорії містобудівні умови та обмеження – первинний документ (розробник департамент архітектури, затверджує виконком), на основі якого власник отримує вихідні дані для проектування, благоустрою та озеленення, укладає договори на вивіз будівельних відходів, заключає договір на пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту.

На практиці, як показано на світлинах нижче, спочатку можна побудуватись, або розпочати будівництво, і вже потім отримувати дозволи (містобудівні умови видані 20 січня 2015 року, фото зроблено того ж дня).

Тож, коли Ви не розумієте звідки в центральній частині міста беруться скляно-металеві фасади, відсутні тротуари та парковки, а нові клумби та спортивні майданчики з’являються тільки у рік виборів, памятайте: Черкаси не для черкащан, а для тих, хто їх будує.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут