Більше 100 мешканців сидять без холодної води. Холодної, а не гарячої, Карл!

Читаю зараз закон України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення". Знаєте чому саме цей закон? Відповідь дуже проста: більше 100 мешканців двох будинків у Черкасах уже четверту добу перебувають без холодної води. Холодної, а не гарячої води, Карл!

Воду вимкнули в п’ятницю. За цей день працівники водоканалу виявили причину, покопирсалися і поїхали… до понеділка. Бо, бачте, в них в суботу і неділю вихідний.

Оперативна служба 15-05 – щось знає,щось не знає. Конкретної відповіді нема.

Як виявилося з розмов, порив десь є, труба проходить під гаражем, а власника нема… Тому, шановні жителі двох будинків, живіть як можете…

Три доби каравани мешканців, зав'ючені баклажками, ходили до найближчої колонки….. І це 21 століття, йомп!

Мені байдуже, в кого там гараж, мені глибоко начхати, що у водоканалу вихідний, мене турбує одне питання: коли є надзвичайна ситуація, а я вважаю, що ситуація дійсно надзвичайна, чи повинен був місцевий водоканал принаймні підвезти технічну воду для хатніх потреб для мешканців цих двох будинків? До речі, там проживає більше 100 людей, з них 32 дитини!

От сиджу і шукаю відповідь в Законі. І щось підказує мені, що мав водоканал так зробити. І мав зробити ще у суботу-неділю.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net