Online TV
Новини на ВІККАВіККА-новиниУнікальний собор-ковчег зводять засуджені на території Черкаської виправної колонії,...

Унікальний собор-ковчег зводять засуджені на території Черкаської виправної колонії, що в Хуторах

- Advertisment -

Заради спасіння душ. Унікальний собор-ковчег зводять засуджені на території Черкаської виправної колонії №62, що в Хуторах. Будівництво церкви триває вже дев’ятий рік поспіль. Всю важку роботу виконують в’язні, добровільно й безкоштовно. До зведення незвичайного собору долучилося півтори сотні арештантів. За ґратами вони знайшли шлях до Бога. Минулої п’ятниці на храм встановили купол. За цим спостерігала Ольга Скорик.

Андрій у минулому економіст. За ґратами майже 8 років. Останні 5 в’язень разом із іншими будує незвичайний собор. Каже, до Бога прийшов поступово тут, у колонії.

Андрій, засуджений: «Ты знаешь, что дело твоих рук останется после тебя. И не важно, что тебя не будут помнить, ты знаешь, что оно будет и будет служить святому делу».

Унікальний собор у вигляді Ноєвого ковчега зводять на території промислової зони Черкаської виправної колонії №62, що в Хуторах. Будівництво триває вже дев’ятий рік поспіль за проектом архітектора Володимира Кривякіна. Церква справді нагадує біблійний човен і на 2 метри заглиблена в землю.

Отець Олег, протоієрей Черкаської єпархії: «Выбрали ветхозаветный образ церкви – это ковчег. В ковчеге спаслось 8 душ в «Ветхом Завете». И вот Господь благословил, чтобы в виде ковчега построилась новозаветная церковь для спасения душ, не только сидевших здесь в зоне, но и администрации, но и работников».

Кошти на святиню пожертвували меценати. Щоправда, імен, як і вартості проекту, отець Олег не розголошує. Мовляв, благодійники захотіли лишитись невідомими. У соборі Благовіщеня Пресвятої Богородиці служби правлять уже кілька років. Постійно їх відвідує понад півсотні арештантів. Хоча в колонії відбувають покарання близько тисячі чотирьохсот уперше засуджених за тяжкі й особливо тяжкі злочини.

Андрій Волошин, в.о. начальника Черкаської виправної колонії №62: «Виховання не можливе без покаяння. У них є те місце, де вони можуть покаятися перед Господом і розповісти те, що вони вчинили і стати на шлях виправлення».

Цього разу служба – особлива. Зібралися встановлювати баню, а сильні пориви вітру ніяк не дають розпочати справу. Та й важить купол чотири з половиною тонни.

Після молебню всі негаразди зникають

Василь Болгаров, крановик: «Был очень сильный ветер 10-11 м/с, но во время подъема, я не знаю, как батюшки помолились, что спала скорость ветра до 3,5-4м/с – это вполне допустимо. Это 23 храм, который я устанавливаю в Черкасской области. Не считая куполов».

Після кількагодинних труднощів собор Благовіщеня Пресвятої Богородиці нарешті виблискує золотавою банею. На черзі ще добудова дзвіниці, оздоблювальні роботи та розпис.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкасах підприємство хоче отримати дозвіл на викиди: запитують думку громадськості

ПРАТ «Черкаське КХП» має намір отримати дозвіл на викиди для існуючого обєкта. Тому нині збираються пропозиції та зауваження від...

Військовий із Черкас отримав «Срібний хрест» від Сирського

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський нагородив почесним нагрудним знаком «Срібний хрест» капітана Федорчука Андрія Вікторовича - військовослужбовця...

Цікаве:

Які спортивні добавки справді працюють: правда без маркетингу

Ринок спортивного харчування щороку зростає – разом із кількістю...

Літнє взуття для активних днів: як обрати ідеальні кеди на теплу пору

У літньому гардеробі важливу роль відіграє зручне, дихаюче та...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас