Перші в історії чемпіонки «Пліч-о-пліч Всеукраїнські студентські ліги» з футзалу серед дівчат – це студентки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Повідомляють на сторінці Пліч-о-пліч Студентські Ліги Черкащини.

У вирішальному поєдинку турніру уманські спортсменки зустрічалися зі збірною Волинського національного університету імені Лесі України.

Рахунок фіналу: 2:1 на користь УДПУ.

Переможний гол дівчата з Умані забили всього за 11 секунд до фінального свистка

Довідково: Змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські студентські ліги» є національним проєктом, який об’єднує спортивну молодь з різних областей України. Турнір проводиться під патронатом держави для популяризації масового спорту та виявлення найсильніших студентських команд країни.