Майно «Черкаської продовольчої компанії», свого часу відомої на всю Україну, виставили на торги. Щодо підприємства порушена справа про банкрутство. Стартова ціна лоту – 112 млн грн. Оголошення про торги виставлені на порталі «Прозоро».

Це чергова спроба продати майно підприємства, щодо якого розпочата процедура банкрутства. Під час одного із останніх аукціонів фірма, учасниця торгів, зголосилася купити майно ЧПК за 21 млн грн. Проте згодом за рішенням суду ці торги були скасовані.

Нині ж оголошений аукціон із стартовою ціною в 112 млн грн. Торги мають відбутися 30 квітня. Як писав сайт vikka.ua, відоме у Черкасах виробництво, якому у 2028 році мало б виповниться 100 років, виставили на аукціон. ЧПК має перед Укрексімбанком кредитні зобов’язання на 361 млн грн.

Що пропонується до продажу:

  • Адміністративні будівлі і приміщення цехів, загальною площею понад 5000 м. кВ.
  • Два магазини, один з яких розташований по вулиці Гоголя.
  • 35 одиниць техніки (автомобілі ГАЗ, причепи, ЗИЛи, трактора)
  • Понад 1000 одиниць обладнання.

Мясокомбінат було створено у 1928 році. Спершу тут працювала лише бойня. Після звільнення Черкас у 1944 році завод відновив виробництво. В радянські часи розбудувався. У часи СРСР він був відомим і входив до пятірки найбільших виробників мясної продукції Союзу. У 1996 році приватизований.

Нині за даними Юконтрол власником підприємства є громадянин рф Леонід Харченко та громадянка України Віра Подобєдова.

Читайте також на сайті vikka.ua

  • Прокурори Черкаської обласної прокуратури в суді довели свою правоту і примусили чоловіка, який придбав з аукціону історичний будинок у Черкасах, укласти охоронний договір. Відтепер пам’ятка архітектури має бути захищена. Її не можна буде знести. Будь-яка реконструкція має погоджуватися із відповідними інстанціями. Йдеться про колишню базу футбольного клубу «Дніпро», що на Казбеті по провулку Тодося Осмачки. Ця історична будівля, яка раніше була Церковнопарафіяльною школою, належала ЧПК. Згодом «Черкаська продовольча компанія» збанкрутіла.
  • У Черкасах по вулиці Благовісній зліва від входу на Центральний ринок планується будівництво торгово-офісного центру. Висота майбутньої забудови – до 8 метрів.