Online TV
Новини на ВІККАСпортивні новиниКлуб бойових мистецтв

Клуб бойових мистецтв

- Advertisment -

На початку осені відкривають свої двері дитячі гуртки. Обрати саме те, що потрібно – непросте завдання для батьків. Адже більшість із них прагнуть розвивати одразу кілька якостей у своїх чад, аби у майбутньому вони якнайкраще пристосувалися до сучасного суспільства. Спорт та духовність почасти залишаються другорядними у гонитві за високим Ай Кью. Утім, герої наступного сюжету щасливі з того, що своє дозвілля присвячують вивченню східних бойових мистецтв. Дивіться далі, що дають підростаючому поколінню заняття карате та кікбоксингом.

Катруся опановує мистецтво бою у черкаському клубі «Ронін» впродовж року. Дівчинка знає: за себе може постояти сама.
Катя Геращенкова, вихованка клубу: «Мальчик во дворе меня раскрутил и я упала , то ему дала сдачи».
Анжела свої вміння у повсякденному житті не застосовує. Каже: чинити так мудріше. Клуб для дівчини – не просто гурток, захоплення карате стало філософією та стилем її життя.
Анжела Ярошева, вихованка клубу: «Я очень уважаю карате – это моя жизнь».
З руховою активністю нерозривно пов’язані прояви сприйняття, пам’яті, емоцій і мислення у дітей. Фізичні вправи позитивно впливають і на всі психологічні процеси. Спорт формує у дітей цілеспрямованість, упевненість в своїх силах, здатність долати перешкоди. Бойове мистецтво – це не стільки спорт, скільки шлях, мистецтво і світосприйняття.
У клубі «Ронін» вихованці встановлюють свої перші рекорди, знаходять вірних друзів, а головне – стають здоровішими.
Сергій Давиденко, батько: «Моя дитина сюди ходить вже рік, йому подобається. До цього тричі хворів запаленням легенів, після того, як почав займатися в клубі, ми забули, що таке хвороби».
Клуб «Ронін» з’явився в Черкасах рік тому. Діти відомого майстра, старшого інструктора обласної Федерації Джундокан Віктора Синьобрюхова після його трагічної загибелі вирішили продовжувати справу батька і створили новий клуб. Сьогодні у ньому займається 40 дітей.
Аза Шульга, засновник клубу «Ронін»: «Мы в основном практикум стиль гуджи-р, киг-боксинг. Первый наш принцип – не оборона, а привитие порядка, дисциплины, уважения к старшим, преодоление трудностей».
17 жовтня буде проведений перший турнір імені Віктора Синьобрюхова. Участь у ньому візьмуть спортсмени з міста, області та усієї України.

попередня стаття
наступна стаття
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

На Черкащині громадська організація за рік отримала дохід в 3,5 млн грн (ОНОВЛЕНО)

Громадська організація “Проти Корупції” із реєстрацією в Черкаській області  отримала за 2024 рік 3,5 млн грн. Про це свідчать дані...

На Черкащині офіційно призначили нового головного прокурора

Володимир Пономаренко, новий очільник Черкаської обласної прокуратури зустрівся із колективом. Про це пишуть на сторінці обласної прокуратури. "Відповідно до пріоритетів,...

Цікаве:

Які спортивні добавки справді працюють: правда без маркетингу

Ринок спортивного харчування щороку зростає – разом із кількістю...

Літнє взуття для активних днів: як обрати ідеальні кеди на теплу пору

У літньому гардеробі важливу роль відіграє зручне, дихаюче та...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас