У селі Жовнине, що на Черкащині, почали збирати врожай малини в тунелях. Минув рік, як тут були встановлені тунельні теплиці компанії з Великої Британії, інформує сайт АgroTer.

Для господарства це був абсолютно новий напрямок, адже раніше тут не вирощували ягідні чи овочеві культури в тепличних умовах. Довелося все освоювати самотужки, хоч і не без участі спеціалістів Уманського університету садівництва та порад колег з Асоціації “Укрсадпром”.

Перш ніж узяти участь у конкурсі на отримання ґранту Світового банку, директор СТОВ Петро Яцечко в складі делегації Асоціації «Укрсадпром» їздив до Великобританії та Польщі, щоби побачити, як вирощуються ягоди та овочі в теплицях і переконатися в доцільності організації цієї справи.
Цей проєкт, на думку директора СТОВ Петра Яцечка, не стільки комерційний, як соціальний. До праці в тепличному господарствізалучені жителі села та переселенці, які мають стабільну роботу й сплачують податки в державну скарбницю.

 

Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *