Online TV
Новини на ВІККАВіККА-новини«Вусопад» у Черкасах: медики закликають чоловіків пройти огляд (ВІДЕО)

«Вусопад» у Черкасах: медики закликають чоловіків пройти огляд (ВІДЕО)

Завідувач відділу урології, нефрології та трансплантації нирки Черкаського клінічного онкологічного центру Роман Мурару-Бурлеску оглядає свого чергового пацієнта. Миколі Дмитровичу видалено злоякісну пухлину передміхурової залози. Каже, операція пройшла безболісно, а реабілітаційний період триває за протоколом і по плану.

Він уже незабаром збирається покинути лікувальний заклад і повернутися до свого звичного життя. Каже головне вчасно звернутися до лікаря.

МИКОЛА ДМИТРОВИЧ, ПАЦІЄНТ ЧЕРКАСЬКОГО  КЛІНІЧНОГО ОНКОЛОГІЧНОГО  ЦЕНТРУ

Збираюся додому. Родина чекає. Мені 69 років. Люблю працювати. Садочок , город. Поїздки. Хоча б у Закарпаття їздити. На самому ділі це не так страшно. Страшно коли запущено.  

За словами Романа Морару-Бурлеску, така патологія діагностується досить легко. Достатньо огляду уролога та аналізу крові. Втім, цей вид онкології є проблемою для нашого суспільства. Рак передміхурової залози посідає перше місце серед онкологічних захворювань чоловіків у Черкаській області. Пік захворюваності припадає на 65 років. Роман Морару-Бурлеску запевняє, що за вчасного виявлення хворобу лікувати легше. Для цього достатньо як лікарського досвіду, так і відповідного обладнання. Медик  закликає чоловіків бути уважним до свого здоров’я.

РОМАН МОРАРУ- БУРЛЕСКУ, ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛУ УРОЛОГІЇ, НЕФРОЛОГІЇ ТА ТРАНСПЛАНТАЦІЇ НИРКИ ЧЕРКАСЬКОГО КЛІНІЧНОГО ОНКОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ

Чоловікам кажуть, ти маєш бути сильним ти маєш терпіти і у чоловіків немає культури медичної у розрізі проходження медичних оглядів. Не треба соромитися медичних оглядів, не треба соромитися відвідувати лікаря – уролога. Вся проблема у цьому захворюванні, що вона на ранніх стадіях ніяк себе не проявляє.

У ЧЕРКАСЬКОМУ  КЛІНІЧНОМУ  ОНКОЛОГІЧНОМУ  ЦЕНТРІ нагадують , що за направленням сімейного лікаря обстеження на онкологічне захворювання можна пройти безкоштовно.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.

На Черкащині розшукали 15-річну дівчину, яка тиждень не поверталася додому

Сім днів тривали пошуки 15-річної Маргарити Білик, яка 27 жовтня пішла з дому і не повернулася. Її розшук оголосили...

Разом із захисниками: на Черкащині висадили майже гектар нового лісу

На Черкащині продовжують відновлювати ліси, уражені шкідниками. Цього разу у Білозірському лісництві висадили 5,3 тисячі сіянців дуба та сосни...

Цікаве:

Як садити чорнобривці під зиму: секрети яскравих клумб навесні

Останні кілька років я сію їх під зиму, щоб...

Ремкомплекти гідроциліндрів від компанії Gidrotsilindr

Гідравлічні циліндри використовуються практично у всіх моделях сучасної спеціальної...

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x