Online TV
НовиниЗдоров'яДвоє черкаських лікарів удостоєні «Медичного Оскара» 

Двоє черкаських лікарів удостоєні «Медичного Оскара» 

Двох черкаських лікарів нагородили відзнакою за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона». Повідомляє Черкаська міська рада

Нагороду отримали В’ячеслав Миколаєнко, директор комунального некомерційного підприємства «Черкаська міська дитяча лікарня», військовий лікар 181 бригади ТРО та Володимир Соболевський, директор ТОВ «СТОМАТОЛОГІЯ СОБОЛЕВСЬКОГО», лідер благодійного фонду «Стоматологи Черкас». 

Цю відзнаку вважають «Медичним Оскаром» України. Урочиста церемонія її вручення відбулася у Києві 9 серпня, в день святого великомученика і цілителя Пантелеймона, духовного покровителя лікарів.

Нинішнього року за поданням Регіональних рад цієї Відзнаки участь у конкурсі взяли медичні працівники з більшості областей України. За умовами конкурсу необхідно обрати по одному військовому та цивільному медику.

За результатами засідання Поважної ради медичну нагороду переможцям Конкурсу вручив Голова ради, доктор медичних наук, заслужений лікар України Василь Князевич.

Черкаські лікарі отримали її в номінації «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором».

«Обидва номінанти є фахівцями своєї справи, користуються авторитетом і повагою колег. А в складний для держави момент поєднали професіоналізм зі служінням народу й Україні. Від імені міської влади Черкас вітаю переможців цьогорічного конкурсу і дякую всій медичній спільноті за професіоналізм і гуманізм, яких зараз ми потребуємо особливо. Переконаний, що кожен медик, який залишився в Україні, на своєму робочому місці заслуговує великої вдячності та поваги», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг, голова Регіональної ради Черкаської області Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» Всеволод Кульчиковський.

Читайте також:

На Черкащині у Холодному Яру п’ятий рік поспіль висаджували півонії (ВІДЕО)

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.

Вихідні у Черкасах: театр, стендап, виставки та фінали спортивних змагань

Вересень ще тішить погожими днями, тож вихідні — чудова нагода провести час цікаво та з користю. У Черкасах на...

Черкаський суд розгляне справу про розкрадання пального в держструктурі

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт проти службової особи Держпродспоживслужби та її підлеглого, яких підозрюють у...

Цікаве:

“Пакунок школяра”: як оформити і де витратити в Черкасах (ВІДЕО)

За програмою “Пакунок школяра” батьки першокласників уже почали отримувати...

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x