НовиниЧеркаси«Черкаські Мавпи» поступилися «Тернополю» в заключній грі Кубку Авантажу

«Черкаські Мавпи» поступилися «Тернополю» в заключній грі Кубку Авантажу

-

У Харкові фінішував турнір Avantazh Cup. У заключний ігровий день «Черкаські Мавпи» зустрілися із «Тернополем». У рівному матчі черкасці поступилися з рахунком 71:79.

Про це повідомляє пресслужба «Черкаських Мавп».

Черкаські Мавпи
mavpabasket.com

У першій половині був рівний баскетбол. Черкасці краще стартували, маючи перевагу у кілька атак. Втім «Тернопіль» не відпустив, відповідаючи своїми моментами. Так, команди трималися на відстані 2-4 очок у перші дві чверті. І черкасці, і тернополяни часто допускали втрати, що можна пояснити тим, що команди лише награють склади та входять в ігровий тонус.

Після великої перерви «Тернопіль» здійснив ривок. Команда поступово почала втікати в рахунку і вже отримала загальну перевагу +11. Різниця не надто велика, тому підопічні Максима Міхельсона наближалися до суперника на відстань кількох влучних атак. Важливі кидки влучив Первіс, свої моменти реалізував і Кольченко.

Однак здійснити вирішальний ривок для камбеку «Мавпам» не вдалося, тернополяни зуміли втримати переможний для себе результат. Таким чином, 71:79, черкасці поступаються. Із показником 1 перемога, 2 поразки «Черкаські Мавпи» завершують виступи на турнірі у Харкові.

Як повідомляв сайт vikka.ua, «Черкаські Мавпи» у насиченому матчі поступаються «Соколам».