Online TV
НовиниПогода тижня: на Черкащині чекають повернення спеки

Погода тижня: на Черкащині чекають повернення спеки

На Європу накотилася спека. Помаранчевий рівень небезпеки був оголошений у французьких департаментах Рона та Ізер, де денні температури повітря піднімаються вище +40º. Така ж ситуація склалася і в Іспанії.

Черкащина ж на вихідних дещо відпочила від спеки. Денні максимуми не перевищували 22-25º, а сьогоднішня ніч у Черкасах видалася найхолоднішою з 1962 року – зафіксовано ЛИШЕ +8 градусів.

Про це повідомляє пресслужба Черкаського обласного гідрометцентру.

Липень 2020 року на Черкащині виявився теплим та зі значним недобором опадів, і став одним із найсухіших за останніх 20 років. Як наслідок – сільськогосподарським культурам не вистачає вологи для розвитку, а на тестових полях у Чигиринському районі агрометеорологи фіксують у метровому шарі ґрунту під кукурудзою лише 18 мм вологи, що є найнижчим показником за останні 30 років спостережень (!) До того ж, зберігаються несприятливі умови для підготовки до сівби озимого ріпаку, оптимальні строки посіву якого припадають на другу половину серпня.

На поточному тижні домінуватиме антициклон із заходу, який поступово змінять північні течії на південно-східні, на Черкащині буде знову сухо та спекотно.

Розпочнеться тиждень з температури повітря вночі 10-15º, вдень 22-27º. Проте щодня на 2-3° температура буде підвищуватися і на кінець тижня прогнозуємо вночі 15-20º, вдень спекотні 28-33º. В окремих пунктах області можливі рекорди денних максимумів.

Сезон відпусток наразі у самому розпалі. Температура води у Дніпрі біля Черкас на 8 годину становила 24°, вода в Чорному морі 22-23º та Азовському 24-25°. При відпочинку на воді дотримуйтесь правил безпеки. Також, слід не забувати, що сонце дуже активне і, щоб уникнути сонячних опіків та теплового удару, необхідно обмежити перебування на сонці.

Літо поступово переходить у свою заключну стадію, коли зі зменшенням тривалості світлового дня послаблюється вплив сонячної радіації і температурний фон починає спадати.

Як повідомляв сайт vikka.ua, протягом тижня на Черкащині сталося понад 60 надзвичайних подій.

 

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.

У Черкасах мешканці будинку скаржаться на шум і вібрацію від ресторану у центрі міста

У Черкасах жителі скаржаться на сильний шум і вібрацію від грузинського ресторану «Той самий Баранчик», що розташоване у житловому...

Пам’ять у бронзі та камені: черкасці мають знати свої символи. Розбитий дзвін

Кожне місто має свою пам’ять — не лише в архівах і підручниках, а й у камені, бронзі, у постатях,...

Цікаве:

Як правильно вибрати жіночі ботфорти для різних випадків

Жіночі ботфорти вже давно стали незамінною частиною гардероба сучасної...

Свіжі продукти із Восторг зі зручною доставкою від Zakaz

Осінь — найкращий час повернути на кухню яскраві смаки:...

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x