Новини на ВІККАВіККА-новиниСтихійна епопея по-черкаськи

Стихійна епопея по-черкаськи

-

- Advertisment -

Останній термін відстрочки черкаським стихійниками від муніципальної інспекції сплив. Сьогодні вони мали раз і назавжди залишити міські вулиці та територію довкола центрального ринку. Натомість стихійники пішли на Соборну площу та майдан перед мерією. Не торгувати, а боронити свої робочі місця. До чого догаласувалися, чула Ольга Скорик.

Акцію непокори стихійники розпочали біля облдержадміністрації. Губернатор до протестувальників не вийшов, утім на прес-конференції зазначив, що знає, хто підбурює людей до протестів.
Сергій Тулуб, голова черкаської ОДА: «Якісь там ділки кримінального походження направляють цих бідних людей до влади і думають, що ми не знаємо, звідки це походить. Я хочу сказати, це принципове, ми знаємо, звідки хто кого направляє і чому це твориться, хто від кого має прибутки, надприбутки і т.д.»
Спіймавши облизня під стінами обласної влади, мітингувальники подалися через дорогу до мерії. Аби ще й там нагадати, що вони з черкаських вулиць нікуди не зникли, бо йти їм, попри обіцянки влади, просто нікуди.
Галина Гулевата, приватний підприємець: «Коли подивитися, що вони пропонують. Їхні цифри кожен раз міняються. Місяць тому було півтори тисячі місць, на сьогодні залишилося вісім робочих місць. Запропонували біля туалету, на смітнику. Сміттєві баки приберуть, поставлять туди 8 палаток. Те, що вони пропонують, воно не те що не рентабельне, там на хліб не заробиш».

Галина Володимирівна – колишня вчителька з двома вищими освітами. Вже 12 років торгує. Свого часу її вигнали з базару, бо не змогла купити модульну споруду за великі гроші, тепер – виганяють із вулиці.
Галина Гулевата, приватний підприємець: «Ми – не стихійники. Ми платимо всі податки. І єдиний податок у всіх є. Ринковий збір ми платимо. Те, що розказує влада, що ми стихійники – нема ні одної людини, яка б стояла без патенту».
Поруч із мітингувальниками Олег – і протестує, і приторговує. З візком кава-чай колишній інженер не розлучний уже 10 років. На запропоновані місця йти не хоче.
Олег Кучеренко, приватний підприємець: «Криваліївський ринок – це музей поле-чудес. Там же торгівля дуже погана. На інших ринках теж не дуже хороша торгівля. І що виходить, що податки треба обов’язково платити, а чи зможеш ти далі жити, нікого не цікавить».
Леонід Запорожець, голова Черкаської міської профспілки підприємців, робітників торгівлі, громадського харчування і послуг: «Ми прийшли вимагати, хоч Одарич і у відпустці, щоб міська влада вирішила питання цих підприємців і щоб до вирішення не біло ніяких силових методів проти них. І був діалог між владою і підприємцями».
Поки що півтори тисячі стихійних торгівців уже другий місяць почуваються, як на пороховій бочці. Свої теперішні робочі місця вони налаштовані боронити до останнього.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
попередня стаття
наступна стаття
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

На Звенигородщині перекинулася вантажівка зі свининою

Сьогодні вранці у селі Багачівка Звенигородського району перекинулася вантажівка ЗІЛ, яка перевозила близько п’яти тонн свинини. Про це повідомляє...

У Черкасах провели в останню путь захисника

У Черкасах відбулося прощання з Юрієм Кулінічем, який загинув під час виконання бойового завдання в Донецькій області. Про це...

Цікаве:

Черкаські мистецькі школи оголошують набір учнів: як туди потрапити?

Мистецькі школи Черкас запрошують на навчання дітей віком від...

Ювелірні вироби як інвестиція: що потрібно знати

Економічна ситуація у світі не характеризується стабільністю, тому виникає...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x