ВІККА-корисно. Ковбаси «ЧПК»

Сьогодні споживачу нелегко орієнтуватися у великому споживчому світі. Виробники пропонують чимало різноманітних товарів. Лише незначна частина яких, говорять експерти, відповідає високим стандартам якості. Напередодні свят, містяни активно шукають доступні та якісні продукти харчування. Представники Черкаської продовольчої компанії запевняють, що завдяки належним технологічним виробничим процесам, починаючи з вирощування тварин і завершуючи зберіганням готової продукції, їх підприємство може гарантувати споживачу високу якість м’ясних продуктів.

Валентина Сухоцкая, начальник виробництва, головний технолог: «При виробництві товарів, велике значення має якість сировини, тому на нашому підприємстві ми використовуємо тільки охолоджене м’ясо свинини і яловичини, які отримуємо від забою скота. Його постачають із спеціалізованих господарств. Ми маємо сучасні технології і строгий ветеринарний контроль, лабораторний контроль і технологічний. Все це дозволяє випускати продукцію стабільно високої якості на будь – який смак і ціну».

Черкаська продовольча компанія на ринку працює не один рік, тож з впевненістю може заявляти про якість виготовлених продуктів. З кожним роком на підприємстві удосконалюється процес виробництва, розширюється асортимент продукціі.

Валентина Сухоцкая, начальник виробництва, головний технолог: «Щомісячно на підприємстві переробляють близько 2 з половиною тисяч свиней, які поступають з Марянівського свинокомплексу та Чигиринської аграрної компанії. Там використовують сучасні технології і тому ми отримуємо сировину гарної якості. Це дозволяє випускати широкий асортимент напівфабрикатів, які поставляються в охолодженому вигляді в спеціалізовані магазини і торгову мережу».

Підприємство виготовляє великий асортимент ковбас, сосисок, м’ясних делікатесів та консервів. Кожен продукт має свою технологію виробництва, яка ретельно створюється професійними технологами. Є в асортименті ЧПК перелік продукції, які виготовляються за ДСТУ. Серед таких традиційний асортимент ковбасних виробів: московська в/к (варено – копчена) в/с (варено сирокопчена), краківська п/к, (напівкопчена) лікарська варена, дитяча вершкова вар, українська смажена, святкова с/к (сирокопчена),сосиски шкільні та ін. Саме ці продукти є улюбленими для багатьох споживачів.

Сьогодні торгова мережа Черкаської продовольчої компанії має 13 фірмових магазинів та реалізує свою продукцію по всій території України. Смачні ковбаси та консерви виробництва ЧПК можна купити у будь-якому районі Черкаської області та у інших регіонах України. Споживачі вже давно переконалися у високій якості продукції, особливих смакових якостях та широкому асортименті товарів.

Валентина Сухоцкая, начальник виробництва, головний технолог: «Ми вважаємо, що наша продукція по праву може претендувати на статус продукції високої якості. Ми працюємо для вас».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x