ВІККА-корисно. Навчання (Мовний центр «YES»)

Вивчати англійську мову, без сумнівів, корисно. До того ж, якщо в процесі навчання отримувати міжнародні сертифікати, які дають чимало переваг. Таке навчання є особливо цінним. Мовний Центр «YES!» – єдиний в місті, де і готують до іспитів Кембріджського університету, і проводять їх. Нещодавно дорослі та юні студенти центру отримали дипломи міжнародного зразка та привітання від колективу Центру іноземних мов «YES!».

«YES!» проводить міжнародні екзамени для школярів, дорослих та викладачів. Міжнародна кваліфікація викладачів центру дозволяє надавати якісні послуги з підготовки до міжнародних екзаменів Кембриджського університету. Навчання за іноземними програмами для дітей розпочинається з 7 років.

Загальна група Кембриджських іспитів для дорослих визначає рівень володіння англійської мови. До цієї групи належать такі екзамени, як КЕТ, ПЕТ, ЕФСІ-І, та АЙЕЛТС. Сертифікати, отримані після складання таких іспитів, дозволяють вступити в університет чи коледж в різних країнах світу, допомагають отримати престижну роботу, тому що визнаються багатьма роботодавцями.

До того ж бажаючим складати іспити не доведеться їхати до столиці чи за кордон . Всі зазначені екзамени проводяться на території центру «YES!» Кембриджськими екзаменаторами. Понад 20 дорослих студентів «YES!» вже успішно пройшли підготовку, отримали Кембриджські сертифікати і зараз навчаються у Європі, Америці та Канаді.

Центр англійської мови “YES!” проводить єдиний в області тренінг «Щасливий вчитель» для викладачів англійської мови.Основна мета тренінгу – закласти теоретичні основи комунікативної методики викладання англійської мови, надати викладачам початкових,середніх та вищих навчальних закладів впевненості у своїх професійних силах та можливість скласти міжнародний Кембріджський іспит і отримати престижну роботу не тільки України, але й в усьому світі.

Впроваджуючи цікаві та сучасні методики викладання, фахівці центру «YES!» діляться своїми знаннями та досвідом з іншими викладачами. Причому в процесі навчання кожен усвідомлює, що методика « Щасливого вчителя» має позитивний вплив і на вчителя і на студента.

Колектив центру англійської мови «YES!» завжди шукає шляхи вдосконалення своєї професіональної компетентності та рівня надання послуг, тому що всі розуміють, що лише якість, сучасність та конкурентоспроможність – це найкраще підтвердження іміджу центру як самого престижного центру вивчення англійської мови в місті Черкаси.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут