ВІККА-корисно. Навчання (Мовний центр «YES»)

Коли потрібно починати вчити англійську. Вчителі стверджують, чим раніше, тим краще дитина думає, розуміє, а головне, говорить іноземною мовою. Фахівці мовного центру «YES» до себе запрошують дітей, яким не виповнилося ще й трьох років. Але тут вони вже студенти.

З малечею граються, співають пісні, вчать вірші. Вчителі роблять все, щоб перетворити урок на захоплюючу гру.

Головне правило мовного центру «YES» – говорити лише англійською мовою. Тут не почуєш жодного українського чи російського слова.

Яна Волошина, викладач англійської мови мовного центру «YES»: «Атмосфера іноземна. Здавалося б можна було отримати стрес, але ми показуємо картинки, повторюємо, жести, міміка, для розуміння цього дітям достатньо».

Вчителі переконують, що найкраща методика – комунікативна. За час навчання в мовному центрі « YES» дитина освоює говоріння, сприйняття мови на слух, читання та письмо. Мімікою, жестами, картинками, асоціативними прикладами вчителі пояснюють нове, – доступно і зрозуміло.

Завдяки комунікативній методиці учні долають мовний бар’єр. До іноземної мови ставляться, як до рідної.

Джулія Гриценко, викладач англійської мови мовного центру «YES»: «В кінці курсу дітки говорять не окремими словами, а реченнями. Коли на вулиці зустрічаємося, я англійською запитую, як справи, дітки відповідають англійською, для них це не проблема».

Навчаються діти за особливими підручниками. В них не побачиш великих правил з граматики. Вся навчальна програма спрямована на розуміння та спілкування.

Кожного студента тестують і визначають рівень підготовки. В процесі навчання заповнюють всі мовні прогалини. Задача вчителя – навчити студента правильно сприймати іноземну мову.

Наталія Михайловська, директор мовного центру «YES»: «Якщо дитина виробить правильні навички правильного сприйняття мови, то 2,3,4 іноземні мови для неї будуть не проблемою».

Сьогодні у мовному центрі «YES» навчається близько 100 дітей. До кожного – індивідуальний підхід та щира посмішка.

Відносини вчителя – студента ґрунтуються на співпраці. В аудиторіях дружня атмосфера та позитивний настрій.

Приємна гра-навчання приносить великі результати. У дітей не лише покращуються комунікативні навички, а й зростає бажання опановувати іноземну мову далі.

Англійська тепер вже впевнена, дозволяє дитині позбавитися мовного бар’єру. З п’ятого класу дітей готують до міжнародних іспитів. Студент мовного центру «YES» отримує перший сертифікат з англійської мови Кембріджського університету. Кожного року є можливість переходити на вищий рівень здачі іспитів у іноземному виші.

Програма мовного центру «YES» передбачає навчання за Оксфордською програмою, яка відповідає вимогам Міністерства освіти України. Всі викладачі крім дипломів вчителів англійської мови мають міжнародні сертифікати. Відтак, навчання, яке надає мовний центр «YES» відповідає міжнародним стандартам якості. Якщо ваша дитина не говорить англійською в мовному центрі «YES» її навчать!!!

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net