ВІККА-корисно. Краса і здоров’я. «Волна»

Відвідування психолога в Штатах та європейських країнах вже давно набуло популярності. В Україні за допомогою до спеціаліста звертаються вкрай рідко. Даремно, стверджують спеціалісти. Фаховий психолог зарадить у біді, дасть слушні рекомендації, допоможе пережити переломний момент у житті. Такі спеціалісти працюють у центрі психологічного розвитку «Волна».

Наталія Ліферова, адміністратор Всеукраїнського центру психологічного розвитку «Волна»: «Сучасне життя диктує нам свої правила, нав’язуючи через рекламу та інтернет «не наші» бажання та потреби. Центр психологічного розвитку дає можливість людині самій визначити , що вона хоче мати в своєму житі та спільно зі спеціалістами Центру крок за кроком реалізовувати цю програму в життя через постійний внутрішній розвиток».

Обирати фахівця, стверджують спеціалісти, необхідно ретельно.

Наталія Ліферова, адміністратор Всеукраїнського центру психологічного розвитку «Волна»: «Обираючи психолога важливо, щоб він не нав’язував вам своє бачення світу та свої думки. Ідеальний психолог, на нашу думку, це той, який іде за вашими бажаннями та потребами в даний проміжок часу».

У центрі «Волна» працюють умілі та досвідчені психологи. Серед них: Наталія Шавровська та Олег Нечипоренко. Завдяки своєму багаторічному досвіду, підхід мають до кожного відвідувача Центру – індивідуальний.

Наталія Ліферова, адміністратор Всеукраїнського центру психологічного розвитку «Волна»: «Під час роботи в Центрі учасники на свою адресу ніколи не почують жодних оцінок, чи то добра людина, чи красива, чи має певні недоліки. Ми ставимо акценти лише на тому, що людина відчуває в процесі роботи групи, які думки та бажання в неї виникають».

Спілкування з клієнтами у Центрі душевне. Тут працюють як з дорослими, так і з дітьми.

Наталія Ліферова, адміністратор Всеукраїнського центру психологічного розвитку «Волна»: «Якщо ви помітили, що ваша дитина сумна, неактивна, робить не властиві для себе речі, – зверніть на це увагу та відвідайте психолога, який погравшись в цікаві ігри з дитиною та помалювавши з нею, зможе побачити певні труднощі та допомогти попередити їх. При роботі з дітьми ми залучаємо також і батьків, щоб вони були спокійними за своїх дітей та могли самі брати участь у роботі з психологом ».

Заняття можуть тривати по-різному: від 2 годин до 10-ти.

Наталія Ліферова, адміністратор Всеукраїнського центру психологічного розвитку «Волна»: «Цей час фактично летить непомітно. Тому що весь процес цілковито направлений на задоволення психологічних потреб та бажань самих учасників групи».

Більшість психологів працюють із свідомістю, говорить Наталія Ліферова. У цьому випадку результат швидкий, емоційно не надто навантажений для людини, але і не тривалий. Натомість тутешні фахівці працюють на глибинному рівні психології. За такого підходу на результат доводиться чекати довше, утім ефективність вражає.

Наталія Ліферова, адміністратор Всеукраїнського центру психологічного розвитку «Волна»: «Зараз ми запрошуємо на групове заняття, під назвою «Пізнання». Це вперше в Черкасах. Групу проводитимуть Нечипоренко Олег та Шавровська Наталія. Це буде цікаво для тих, хто цікавиться якістю власного життя. Робота в групі кожного разу захоплююча та, водночас, корисна для учасників. Ми чекаємо вас в Центрі та нагадуємо, що життя чудова річ, а ви в ньому – найцінніший скарб».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net