Твоя Шина-1

Вперше на українському ринку з’явилася сертифікована роздрібна мережа шинних центрів «Твоя Шина», девізом якої є «Комфорт, надійність, безпека та висока якість». Нещодавно її представництво з’явилося і в Черкасах. Кожен автовласник тут може підібрати саме ту модель шини, яка задовольнить його вимоги.
Шинний центр «Твоя Шина» вирізняється відмінним сучасним сервісом, кваліфікованими працівниками, а покупцям пропонує лише якісні та надійні бренди. Крім того, відвідувачі не будуть розчаровані і широким спектром послуг.
Шинний центр «Твоя Шина» є офіційним представником відомих світових брендів, а відтак пропонує своїм покупцям не лише високоякісні товари та послуги, а й оптимальні ціни. Для постійних покупців тут діє накопичувальна дисконтна програма, яка дозволяє суттєво скоротити витрати, пов’язані з купівлею шин. Шинний центр «Твоя Шина» у Черкасах знаходиться за адресою: вулиця 30 років Перемоги 13/5. Контактний телефон: 65-55-14.
У рубриці «Автошина» головний спеціаліст з продажу «Торгово-роздрібної мережі шинних центрів «Твоя Шина» Валех Зарбалієв розповідає про переваги та особливості зимової колекції шин марки BRIDGESTONE виробництва Японії.
У рубриці «Шиномонтаж» глядачі дізнаються про сучасне обладнання, на якому працюють робітники шинного центру «Твоя Шина», а також про важливі деталі шиномонтажу.
У рубриці «Сервіс» керівник проекту «Торгово-роздрібна мережа шинних центрів «Твоя Шина» Віталій Чернишов розповідає про систему навчання персоналу та кадровій відбір працівників мережі шинних центрів «Твоя Шина».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут