Місто: правила користування. Реклама

Надворі весна. І, мабуть, зараз таки це таки найактуальніша тема. Наша знімальна група хотіла й знімати про метелики та кульбабки. Але вони поки що не цвітуть. Тому ми вам розкажемо про те, що цвіте цілий рік і ніколи не в’яне. На жаль.

В мистецтві існує безліч архітектурних стилів. Є готика, бароко, класицизм, функціоналізм, постмодернізм, а зараз ще й хай-тек. Але в Черкасах є свій, особливий, стиль. І називається він хаoс.

І справді, їдучи в машині й роздивляючись навсібіч, розумієш: нема чого жалітись – без білбордів мій вояж Черкасами був би прісним, як тісто в чебурекові.

Як справжньому, об’єктивному журналістові мені треба показати й інший бік білборду (показуємо тил). Цей напис врятував стількох водіїв від необачних кроків.

Взагалі білборди – це краще, ніж якісь там дерева, бо дерева не приносять грошей. Та й із них не дізнаєшся про новий сорт ковбаси, ціни на шпроти, акцію на прокладки та про шалені знижки на нові.

Можна було б, звичайно, замість білбордів насадити грошових дерев. Але вони, по-перше, виростають маленькими. Тому тіні з них не буде. По-друге, т.з. товстянка навіть плодів не має. І листя в салат не покришиш, бо воно з миш’ячком. Хоча декому, можливо, й не завадило б його пожувати.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net