Кузьмінська прогулює судові засідання, а працівники "Черкасиобленерго" – мітингують проти неї

Працівники "Обленерго" вже вкотре зібралася у стінах суду. Усе – задля порятунку підприємства від повернення Світлани Кузьмінської як керівниці. Проте на чергове засідання екс-очільниця так і не з’явилася. Виявилося: жінка відмовилася від власного клопотання.

"ми підтримуємо нашу заяву"

Сторона захисту із проханням адвоката погодилася. Опісля – відповідну заяву задовольнив суд.

"Керуючись статтями 29, 369, 372 КПКУ слідчий суддя ухвалив клопотання Кузьмінської Світлани Олександрівни про скасування арешту залишити без розгляду".

Працівники товариства рішенням Феміди задоволені. Натомість передбачають: імовірно, Світлана Кузьмінська подаватиме ще одне аналогічне клопотання.

Олександр Овсієнко, начальник юридичного відділу ПАТ "Черкасиобленерго":

"Ми бачили в судовому засіданні, що заявник просив розглядати таке клопотання без участі сторін. Тобто зацікавлений в тому, щоб таке клопотання розглянулось без участі представників "Чекрасиобленерго".

"Важко сказати для чого це, але я думаю для того, щоб безпосередньо не брали представники "Черкасиобленерго" участі у цьому засіданні, не висловлювали свою позицію з даного приводу, для того, щоб скасувати існуючи заходи забезпечення".

Попри це енергетики запевняють: свої права, за необхідності, готові відстоювати й надалі.

Олександр Чорний, голова профспілкового комітету ПАТ "Черкасиобленерго":

"Трудовий колектив навіть не уявляє собі, він просто не уявляє собі це повернення, тому що він не хоче повернення тих дій, які були, нам прийшлось пережити на протязі 16-го, 17-го та й 18-років".

Працівники і нині обурені будь-якими діями колишньої керівниці та вкотре згадують наслідки її роботи.

Олександр Чорний, голова профспілкового комітету ПАТ "Черкасиобленерго":

"Трудовий колектив не хоче повернення того, що люди були чотири місяці без заробітної плати, що в нас був занепад повний виробництва".

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net