Черкащина шляхом реформ. Виборчий меморандум

28 жовтня 2012 року всі українці підуть на вибори аби проголосувати за своє майбутнє. Виборча атмосфера вже панує в усіх куточках України. Зокрема, на Черкащині днями в малій сесійній залі Будинку Рад відбулося засідання «круглого» столу за участі політичних діячів. Представники різних політичних сил зустрілися, аби підписати Меморандум про проведення демократичних справедливих виборів у регіоні. Ініціатива такого документу належить голові обласної державної адміністрації Сергію Тулубу.

Українська демократія за роки незалежності пройшла непростий шлях, говорить очільник області Сергій Тулуб. Зроблено чимало. Однак головне надбання держави – це спокій громадян та економічне зростання. На цьому нещодавно наголосив і Президент України Віктор Янукович на засіданні Ради Регіонів.

Нині обласна влада продуктивно працює для забезпечення рівних можливостей всіх політичних сил та усунення нагальних проблем, які виникають перед партіями під час виборчого процесу.

Це і спонукало, продовжує Сергій Борисович, створити Меморандум про проведення демократичних та справедливих виборів у регіоні. Бо завдання влади провести чесну виборчу кампанію, – додав Сергій Борисович. Потому начальник управління з питань регіональної політики обласної державної адміністрації Юрій Король озвучив на загал основні пункти документу.

Вибори до Верховної Ради, переконаний Юрій Король, повинні стати змаганнями програм, а не особистих амбіцій.

У свою чергу очільник Черкащини Сергій Тулуб пообіцяв присутнім, що керівництво облдержадміністрації під час проведення виборів зосередить свою увагу на забезпеченні рівності прав усіх суб’єктів виборчого процесу, зробить все можливе, аби політичні сили мали рівні права і можливості.

Щоб забезпечити чесні вибори на виборчих дільницях встановлять камери спостереження. Це забезпечить, на переконання Сергія Тулуба, прозорий виборчий процес.

Навідріз відмовилися підписувати Меморандум про демократичні вибори 2012 соціалісти і батьківщинівці. Відразу підписали документ представники обласних осередків «Союз Чорнобиль України», Європейська партія України, «Жінки за майбутнє», Партія вільних демократів, КПУ, Народна партія, Партія регіонів, Партія зелених України і політична партія «Зелена планета». Наостанок Сергій Борисович наголосив, що документ відкритий до підписання іншими політичними партіями, які не брали участь у засіданні «круглого столу», і набирає чинності з моменту його підписання.

Підписання меморандуму завершили на приємній ноті. Присутні рушили до колишнього Першотравневого, а нині Соборного парку. Там урочисто відкрили оновлену площу. Її родзинкою стала незвична карта області. Композицію із води створили перед входом у парк. Така ідея належить губернатору Черкащини Сергію Тулубу. На незвичній карті символічно зобразили кожен район нашої області та річку Дніпро.

Потому оновлений парк традиційно освятив та благословив священик. Після урочистостей міська, обласна влада, а також всі бажаючі пішли до Свято-Михайлівського собору.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net