«Черкащина шляхом реформ»: соціальний захист дітей

На Черкащину з робочим візитом завітав Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко. На зустріч з ним з нетерпінням чекали соціальні працівники області.

На зустріч з Уповноваженим Президента України з прав дитини Юрієм Павленком, завітала начальниця служби у справах дітей Ватутінської міської ради Надія Оришич.

Нині посиротілих дітей, завдяки плідній роботі фахівців, у Ватутіному поменшало, говорить Надія Оришич.

Мета візиту Юрія Павленка – перевірити стан виконання Черкаською обласною державною адміністрацією доручень Президента України щодо захисту прав та інтересів дітей.

На переконання Юрія Павленка у роботі соціальних працівників деякі звітні матеріали є зайвими.

Разом з Юрієм Павленком на Черкащину завітала і керівник Управління забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України з прав дитини Адміністрації Президента Людмила Волинець. За словами жінки, перш за все має бути професійний підхід до роботи.

Вивчивши звіти Юрій Павленко підсумував, не всі завдання, які поставив перед соціальними працівниками Президент, на Черкащині виконують в повній мірі.

Покритикував Юрій Павленко і стан дитячих лікарень.

Потому Юрій Павленко поділився спостереженнями як на Черкащині дбають про дітей.

Серед позитиву, продовжує Юрій Павленко зменшення кількості дітей в інтернатах.

За словами Юрія Павленка Президент постійно спрямовує свою увагу на допомогу сім’ям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Важливе досягнення, яке помітив Юрій Павленко, це забезпечення дітей-сиріт житлом.

Серед позитивних результатів Уповноважений з прав дитини назвав розвиток дошкільної та позашкільної освіти. Діяльність Черкаської обласної державної адміністрації із захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування є позитивною.

Після двогодинної розмови Павленко доручив губернатору Черкащини дати чіткі завдання головам райдержадміністрацій, аби ті, не стояли осторонь роботи соціальних працівників.

Серед першочергових завдань, які поставив перед областю Юрій Павленко – це забезпечення якісною освітою дітей з особливими потребами.

Самих же соціальних працівників закликав бути якомога активнішими.

Учасники заходом лишилися задоволеними. Пообіцяли врахувати всі зауваження, виправити недоліки і надалі працювати на благо дітей.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net