Черкащина: шляхом реформ. Підсумки виборів

Центр виборчком уже підбив підсумки голосування в Україні. Аби дати власну оцінку парламентським виборам 2012, голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб зібрав журналістів на прес-конференцію. Губернатор зазначив, що вибори відбулися абсолютно легітимно, тож мають отримати справедливу оцінку міжнародної спільноти.

Щоправда доля п’яти округів, за даними ЦВК, досі не вирішена. Бо й донині триває підрахунок голосів на кількох округах. Два з них на Черкащині. Один – 194 в обласному центрі, інший – 197 на Канівщині. Там між мажоритарними кандидатами розгорнулася справжня війна, розповідає голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб.

Проте інша ситуація по багатомандатних округах. На сьогодні ЦВК залишилося опрацювати менше одного відсотка протоколів. Наразі результати підрахунку такі: за Партію Регіонів віддали голоси трохи більше 30-ти відсотків людей, за Батьківщину більше, як 25 з половиною. За УДАР – трохи менш як 14. Комуністи здобули – більш як 13 відсотків голосів. Свободівці – більше 10-ти. Очільник Черкащини задоволений такими результатами.

За словами Сергій Тулуба, незважаючи на перипетії на двох округах, доля п’яти на Черкащині вже вирішена.

Сергій Тулуб переконаний, парламентські вибори 2012 відбулися чесно і прозоро. Тож результати, які отримали на Черкащині майже співпадають з соціологічними прогнозами різних екзит-полів у день виборів.

Ще Сергій Тулуб, додав, що за результатами екзит-полів цього разу більше молодих людей голосувало за комуністичну партію.

Зросла кількість прихильників і до партії влади. Це дуже тішить Сергія Тулуба.

Прокоментував Сергій Тулуб і закиди опонентів щодо використання адмінресурсу під час виборчої кампанії.

Не треба жити від виборів до виборів, запевняє Сергій Тулуб. Будувати майбутнє варто вже сьогодні. Цьогорічні вибори, каже Сергій Тулуб, матимуть великий вплив на життя на Черкащині, і в Україні загалом. Це питання і найближчого майбутнього, і далеких перспектив, додав очільник Черкащини. Адже Парламент обирають на п’ять років.

Не лише про вибори говорили на прес – конференції, а й про кадрові зміни.

Є зміни і в культурі. Нагадаю, Сергій Тулуб звільнив з посади начальника обласного управління культури Василя Марштупу. У ЗМІ була інформація, що незабаром він очолюватиме філармонії замість Олександра Дяченка. Губернатор запевнив журналістів, що таких кадрових змін не буде.

Прокоментував Сергій Тулуб і рішення щодо ялинок біля приміщення ОДА. Дерева пересадили на територію Мошенського лісництва.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net