«Черкащина шляхом реформ»: концертний тур «Ми єдині»

Черкаси приєдналися до масштабного концертного туру «Ми єдині». Свій виступ на центральній площі міста українські та російські гурти – «СКАЙ», «Брати Карамазови», «Чайф» та інші – присвятили початку 70-річчю визволення України від фашистських загарбників. Організатором всеукраїнського концертного туру «Ми єдині» виступила міжнародна громадська організація «День Хрещення Русі». Кажуть: їх об’єднала ідея збереження історичної пам’яті та правди про визволення України, а також розвитку у молоді почуття патріотизму і любові до усіх слов’янських народів.

Володимир Грановський, організатор туру «Ми єдині»: «Вот так вспомнить о этой войне не для того, чтобы жить прошлым, а чтобы больше никогда таких войн не было. А політика – это дело политиков. Мы можем себе позволить проводить подобне мероприятия сами, без чей-то піддержки. Мы хотим, чтобы наши народы помнили, что в самые тяжелые времена они объединялись и побеждали. Война, как ничто помогает вспомнить этот факт… Я бы хотел, чтобы пам’ять о наших отцах была проекцией в будущее. Поэтому наш тур называется «Мы едины». Мы всегда будем едины, как бы не развивались дальнейшие события».

Музиканти спільно з організаторами туру закликають не викреслювати із нашої пам’яті події Великої Вітчизняної війни та шанувати людей, які виборювали для нас мирне небо.

Олег Кривошия, фронтмен гурту «Брати Карамазови»: «Все очень просто. 70 лет тому назад началось освобождение Украины. Сейчас я понимаю, что именно сейчас это очень важно. Поэтому наши действия очень просты. Мы все собрались, некоторые исполнители отказались от своих туров. В этом нет никакого второго дна, нас никто из партий не проплачивал. Все очень искренне и просто. Мы будем говорить о победе, это абсолютно чистый народный проект».

Володимир Шахрін, фронтмен гурту «Чайф»: «Мы прекрасно понимаем, что мы самостоятельное государство. Но есть вещи, которые нас разъединяют… из уважения к этому периоду истории и здесь нет никакой политики. Мы просто играем, создаем натроение и говорим слова благодарности тем, благодаря кому мы можем сегодня петь песни».

Валерій Чигляєв, артист: «В 41 году выпуск мальчиков пошел на войну, а тепер поднимите архивы и посмотрите кто вернулся. 20%. остальные погибли. Во это и есть подвиг».

Джуліан Томаз, англійський виконавець авторських пісень у стилі джаз, був вражений, коли дізнався від своєї дружини українки всю правду про Велику Вітчизняну війну. Говорить в Англії на уроках історії всі факти перекручують. А подвиг радянських солдатів його настільки вразив, що музикант написав про це пісню і відзняв кліп.

Джуліан Томаз, вокаліст та автор пісень: «Я очень рад, что меня пригласили… война бы до сих пор бы продолжалась».

Таку увагу високо цінують очевидці страшних подій 41-45 років. Ветеран війни та учасник Параду Перемоги у Москві 1945 року Олег Чернишов подякував присутнім за те, що сучасне покоління не забуває його військових побратимів.

Олег Чернишов, ветеран ВВв: «Время не властно, оно уходит, уходять ветераны ….. стих».

У свою чергу, голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб наголосив, що подібний захід гарний привід нагадати молоді про значення перемоги і людей, які за неї боролися. За його словами, проведення концерту в Черкасах не випадковість. Оскільки Черкащина – це козацький край, з якого починаються витоки героїзму. Тому ветерани у нашому краї завжди у шані. І не слові, а на ділі.

Олег Чернишов, ветеран ВВв: «Сколько внимания, сколько заботы. На кануне 9 мая… машины подарили….пригласили Кабзона и Табачника… какой концерт!!…низкий вам поклон за то что это сделали».

Голова ОДА Сергій Тулуб наголосив, що вшанування героїв та створення для них достойних умов життя – це пріоритет влади, адже цим людям нині необхідна і матеріальна підтримка. Так, за його словами, за останні три роки понад 167 ветеранів отримали ключі від автомобілів, ще майже 6 тисяч ветеранів забезпечили санаторно-курортним лікуванням. Вперше за два останні роки ветеранам виділили 27 квартир. Окрім того, у першому півріччі цього року профінансовано видатки на пільгові медикаменти в сумі понад 2 мільйони гривень. А днями обласна влада долучилася до організації масштабного концерту «Ми єдині».

Олег Кривошия, фронтмен гурту «Брати Карамазови»: «Сергей Борисович, я вам благодарем и за то, что посодействовали…..спасибо большое вам за это».

Сам же концерт пройшов на вищому рівні. На Соборній площі облаштували величезну сцену. Подбали організатори і про безпеку відвідувачів. Їх спокій вартували правоохоронці. На сам же концерт люди почали збиратися заздалегідь.

Своїх улюбленців черкаська публіка дочекалася вже надвечір. Одними із перших на сцену вийшли учасники українського гурту СКАЙ. Під гучні оплески над Соборною площею лунали їхні хіти.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net