Україна та Італія уклали наново угоду про взаємне визнання водійських посвідчень

Угоду про взаємне визнання та обмін національних посвідчень водія підписали уряди України та Італії. Про це повідомляє пресцентр МВС.

Угоду підписали міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та міністр сталої інфраструктури та мобільності Італії Енріко Джованіні під час візиту українських урядовців до Риму.

Положення Угоди врегульовують між країнами питання взаємного визнання та обміну посвідчень водія громадян України та Італії, які вибрали своїм місцем проживання територію держави іншої Сторони без складання ними іспитів при обміні посвідчень .

«Для нас важливо, щоб українці могли отримувати зручні державні сервіси не тільки у себе на батьківщині, але й за кордоном. Ця Угода дозволяє зменшити бюрократичну тяганину та зекономити кошти для багатьох наших співгромадян. Вдячний колегам з Міністерства внутрішніх справ, завдяки злагодженій роботі яких вдалося досягти цього результату», — заявив Олександр Кубраков.

За даними Головного сервісного центру МВС України, за період дії Угоди, яку вперше уклали у 2015 році, їхні працівники отримали і опрацювали понад 22 тисячі запитів щодо обміну національних посвідчень громадянами двох країн.

Сайт vikka.ua повідомляв, уряд ухвалив створення парку “Холодний Яр” на Черкащині.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут

Реклама

booked.net